konfigurator

CENTRUM ANALIZ

Witamy w Centrum Analiz firmy OptimaRates.com

Jeżeli Twoja firma działa w obszarze sektora finansowego, zajmuje się marketingiem, sprzedażą, obsługą klienta, prowadzi audyty, oferuje usługi HR i zarządzania ryzykiem lub reprezentuje branżę farmaceutyczną i medyczną, to dobrze trafiłeś! Działalność OptimaRates nastawiona jest głównie na wspieranie wszelkich projektów badawczych, których sukces zależy od właściwych wyników statystycznych przeprowadzonych badań.

Nasz dział badawczy w swoim dynamicznym rozwoju korzysta z najnowszych narzędzi i metod badawczych tak, aby dostarczane rezultaty w jak największym i najdokładniejszym stopniu odzwierciedlały rzeczywisty stan rzeczy. Profesjonalny outsourcing, rzetelne usługi consultingowe oraz analizy marketingowo- sprzedażowe to atuty, które doceniły już firmy z wielu branż.

Rozwijamy istniejące i tworzymy nowe bazy danych, a nasi pracownicy mają bogate doświadczanie w prowadzeniu researchu z wielu obszarów. Wspieramy projekty badawcze, bo wierzymy w rozwój otaczającej nas rzeczywistości. Dostarczamy kompleksowe usługi badań statystycznych, a nasi klienci cenią nas nie tylko za trafność analiz, ale także za rzetelną obsługę swoich projektów. Wskazujemy mocne i słabe strony podejmowanych działań, wskazujemy zarówno ryzyko jak i potencjalne sukcesy poszczególnych projektów.

Dodatkowo nasze działania służą wspieraniu sprzedaży, modelowaniu danych oraz biostatystyce. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, instytucjami oraz organizacjami pozarządowymi.

Wypróbuj OptimaRates.com już dziś!