konfigurator

Independent Research Unit Platform

Independent Research Unit Platform jest środowiskiem zaprojektowanym przez profesjonalistów dla profesjonalistów. IRUP jest naszą autorską aplikacją, która pozwala na prowadzenie wszelkich badań online. Dodatkowo IRUP, jako pionierskie i nowoczesne rozwiązanie tego typu na rynku, oferuje prowadzenie badań z użyciem metod CAWI, CAPI oraz CATI. Dla mniej wtajemniczonych przybliżamy te pojęcia będącymi skrótami anglojęzycznych definicji. Zatem CAWI to Computer Assisted Web Interviewing czyli prowadzenie ankiet za pośrednictwem internetu. CAPI to  Computer Assisted Personal Interviewing. Prowadzenie badań w obecności respondentów oraz CATI - Computer Assisted Telephone Interviewing, bardzo popularny i skuteczny sposób prowadzenia badań z użyciem telefonu. W tej metodzie zwracamy szczególną uwagę na preferencje  potencjalnych respondentów i wybieramy tylko osoby, które zgodziły się na współpracę z naszą agencją. Nie niepokoimy osób, które nie chcą wyrażać swojej opinii. Aktualnie nasza baza potencjalnych respondentów to blisko 98000 osób w przedziale wiekowym od 18 do 67 lat o zróżnicowanym wykształceniu i statusie zawodowym.

Właśnie ze względu na swoją skuteczność badania CATI są tymi, które z powodzeniem stosuje się w badaniach różnego typu i o różnym przeznaczeniu. OptimaRates za pośrednictwem IRUP korzysta z badań metoda telefoniczną. Spectrum możliwości jest bardzo szerokie i obejmuje między innymi badania rynku wszelkiego typu, w tym badania rozpoznawalności marki. Badania opinii i nastrojów społecznych, w tym sondaże polityczne. Badania medyczne i farmaceutyczne oraz wszelkie typy badań o różnym charakterze i przeznaczeniu (zmiany społeczne, administracyjne w wybranym regionie), w których najważniejszą rolę odgrywa opinia osoby badanej.

Independent Research Unit Platform jest narzędziem dającym niemal nieograniczone możliwości ankietowania i badania wybranych osób. Pozwala ono na spersonalizowanie każdego kwestionariusza. Można skorzystać z gotowego szablonu ankiety lub wprowadzić własne pytania i możliwe odpowiedzi  w indywidualnie skrojony kwestionariusz pod własne potrzeby. Aplikacja ta jest niezwykle efektywnym narzędziem. Pozwala na dostęp do badań dużej liczbie użytkowników jednocześnie bez względu na czas i lokalizację. Cały proces tworzenia i wypełniania ankiet jest prosty, intuicyjny i niezwykle przyjemny. Łatwy w obsłudze, nawigacji i administracji panel użytkownika pozwala na szybki dostęp do wybranych obszarów, edycję danych, a nawet  dodawanie plików.

Oczywiście korzystając z naszych usług i produktów otrzymujesz od nas bezpłatne szkolenie oraz dostęp do wszelkich informacji i instrukcji obsługi danej aplikacji. Oprócz tego możesz liczyć na wsparcie telefoniczne 24h na dobę w ramach wykupionego abonamentu na usługę Independent Research Unit Platform. Dodatkowym atutem skorzystania z naszej oferty jest dostęp do wyników każdego badania online dla jego uczestników, oczywiście opcję tę można wyłączyć i nie ma konieczności korzystania z niej.