konfigurator

O NAS

OptimaRates.com Sp. z o.o. jest niezależnym Centrum Badań Rynkowych i Konsumenckich, które dostarcza i publikuje niezależne, miarodajne i wiarygodne badania rynkowe. W skład naszego grona ekspertów wchodzą handlowcy, producenci, ekonomiści, architekci, inżynierowie budownictwa. Naszym celem jest dostarczanie i publikowanie niezależnych, miarodajnych i wiarygodnych badań rynkowych. Wierzymy, że ich wyniki pomogą zlecającym je firmom i instytucjom w doborze najlepszych i najskuteczniejszych strategii biznesowych nastawionych na potrzeby klientów oraz pomogą tymże konsumentom w podejmowaniu codziennych decyzji. Chcemy, aby nasze badania były obiektywne i miarodajne. Wiarygodne i rzetelne. Są to wiodące idee przyświecające naszej organizacji.

Ale OptimaRates to nie tylko badania, analizy, wyniki i statystyka. To przede wszystkim ludzie. To zespół fachowców, ale i entuzjastów nowoczesnych metod badawczych. W OptimaRates wierzymy, że u podstaw sukcesu leży ciężka praca oraz właściwa analiza rzeczywistości. Jeśli zgadzasz się z naszą interpretacją, zapraszamy do współpracy. Z pewnością te same aspekty są dla nas kluczowe i szybko określimy listę naszych wspólnych priorytetów..

Naszą misją jest dotarcie do jak największej ilości podmiotów gospodarczych i grup odbiorców na terenie Polski i Europy, tak aby stać się najlepszą i najlepiej rozpoznawaną marką na rynku badań w Polsce. Chcemy, aby w ślad za naszą pozycją szła również renoma oraz opinia firmy rzetelnej, terminowej, profesjonalnej w każdym calu, której badania są wynikiem wnikliwie prowadzonych analiz w wybraniem najlepszych i najskuteczniejszych metod.

Naszą wizją jest sytuacja, w której badania przez nas prowadzone są punktem wyjścia do dalszych analiz dla wszystkich firm w Polsce i za granicą, które zdecydowały się na nasze usługi. Chcemy, aby wszelkie dane, których dostarczmy odzwierciedlały w jak największym stopniu aktualną sytuacje rynkową i społeczną, bez względu na rodzaj badanego aspektu rzeczywistości. Czy to rynek budowlany, farmaceutyczny, konsumencki czy szkoleniowy staramy się podążać nie tylko zgodnie z najnowszymi trendami w badaniach, audycie i konsultingu. Staramy się wręcz te trendy wyznaczać. Pomagają nam w tym najnowocześniejsze metody oraz sprzęt dedykowany temu celowi.

Nasze standardy to przede wszystkim terminowość i niezależność. Wierzymy, że udana współpraca opiera się na wartościach, które odgrywają dla nas znacząca rolę. Z dumą prezentujemy Państwu badania przeprowadzone przez  Centrum Badań Rynkowych i Konsumenckich OptimaRates.com Sp. z o.o. będącymi wynikiem profesjonalnej analizy rynku i danych statystycznych oraz opinii samych zainteresowanych, konsumentów i nabywców.

Bez względu na sektor rynku, który w danym momencie analizujemy możesz liczyć na pełen profesjonalizm, poufność oraz rzetelność prowadzonych prac. Wierzymy, że tylko będąc wiarygodnymi będziemy postrzegani jako rzetelny partner biznesowy. Życzymy wszystkim udanej współpracy ze swoimi kooperantami zachęcając jednocześnie do kontaktu z OptimaRates.

OptimaRates – gwarancja, wiarygodność, skuteczność!