konfigurator

OPTIMAL MEDICA

OptimaRates przykłada wielką wagę do jakości prowadzonej współpracy. Tym bardziej cieszymy się z działań prowadzonych wspólnie z koncernami farmaceutycznymi. Nasza oferta została doceniona i przez tę branżę właśnie ze względu na kompleksowość i profesjonalizm współpracy z OptimaRates. Naszym klientom proponujemy prowadzenie badań dotyczących popularności, dostępności i skuteczności leków, planujemy i analizujemy działania badawcze oraz proponujemy korzystanie z Independent Research Unit Platform, czyli IRUP o czym szerzej można dowiedzieć się TUTAJ.

OptimaRates może pochwalić się tylko doskonałą współpraca z uczelniami wyższymi ale także z klinikami, szpitalami i firmami farmaceutycznymi. Posiadamy niezbędne doświadczenie potrzebne aby skutecznie działać na rynku medycznym i farmaceutycznym. Nasza profesjonalna kadra oraz nowoczesne metody badawcze pozwalają na dostarczenie nie tylko produktu wysokiej jakości merytorycznej ale i doskonałych warunków współpracy opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Doświadczenie zdobywaliśmy współtworząc i monitorując projekty ze zróżnicowanych dziedzin medycyny takich jak kardiologia czy neurologia. W naszych działaniach zawsze przestrzegamy zasad Evidence Based Medicine (EBM) oraz stawiamy na badania i rozwój. Wierzymy również, że nasz wkład w postęp i ocenę terapii medycznej bądź konkretnego leku ma również znaczenie dla poprawy zdrowia i komfortu pacjentów.


Zajmujemy się badaniem zarówno leków dostępnych bez recepty jak i tych których zdobycie uzależnione jest od wskazań lekarza. Oczywiście chodzi o leki OTC oraz Rx. Jesteśmy przekonani, że zbierając i analizując opinie pacjentów przekazywane następnie producentom, dostarczamy miarodajnych ocen poszczególnych specyfików i ich działania. Naturalnie, poza badaniem aspektów związanych z samymi lekami, badamy również poziom zadowolenia pacjentów, dostępność czy świadomość marki, zatem zlecając pracę nam Klienci zyskują pewność miarodajnej, rzeczowej i kompleksowej obsługi danego projektu.

W naszej ofercie skierowanej do firm i instytucji z sektora medyczno – farmaceutycznego znajdują się między innymi badania statystyczne i epidemiologiczne, badania kliniczne, marketingowe i edukacyjne. Zapraszamy wszystkich do współpracy! Postaw na OptimaRates!